Asociace SPŠ ČR

Cesta k článku: Hlavní stránka  Aktuálně

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

David Horehleď | 8. června 2015, 23:21http://www.asps.cz/image/177/konference_bezpecna_skola_tmb.jpgDne 15. 9. 2015 od 10:00 do 16:00 hodin se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, která je součástí odborného doprovodného programu 7. ročníku bezpečnostního veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015.

Program a registrace na adrese: http://www.fsdays.cz/doprovodny-program-konference.html

Konference pro 150 účastníků se koná pod záštitou Ing. Tomáše Zatloukala, ús
tředního školního inspektora a je určena především pro zástupce z řad státní správy, samosprávy, zřizovatelů škol a školských zařízení, ředitele škol všech stupňů, ale i MŠMT ČR, ČŠI, bezpečnostní složky státu - MV ČR, Policii ČR, Městské policie…

Cílem konference je seznámit jejich účastníky se standardem bezpečnosti, zásadami, ale i technickými možnostmi při komplexním zabezpečení školských zařízení s ohledem na maximální ochranu žáků, pedagogů i návštěvníků škol nejen před útoky tzv. šílených střelců, ale i před vandalismem, minimalizaci neoprávněných vstupů, nebo krádeží.

HOSTÉ A ZAHÁJENÍ KONFERENCE


Vrcholní představitelé POSLANECKÉ SNĚMOVNY PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY, MINISTERSTVA VNITRA ČR, ČESKÉ ŠKOLNÍ INSPEKCE…

PŘEDNÁŠEJÍCÍ


Přední odborníci z oborů bezpečnosti, spolupracujících resortů, zástupci partnerů konference - POSLANECKÁ SNĚMOVNA PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY, MINISTERSTVO VNITRA ČR, POLICIE ČR, ČESKÁ ŠKOLNÍ INSPEKCE, ASOCIACE GRÉMIUM ALARM, CMZS ČR, UTB Zlín a akademická sféra, ÚNMZ, KOMERČNÍ SEKTOR – významní výrobci mechanických, mechanotronických a elektronických zabezpečovacích prostředků a systémů představí v rámci svých prezentací i expozic, již realizované referenční a případové studie, návrhy řešení a nejvhodnější bezpečnostní technologie…

Veškeré novinky týkající se odborné Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA a veletrhu FSDays 2015 včetně podrobného programu a on-line registrace naleznete na www.fsdays.cz / pro návštěvníky / program.

Kontakt: Mascotte s.r.o.

e-mail: info@mascotte.cz   I  Tel.: 777 700 205  I  Husovo nám. 193,   253 01 Hostivice  I  www.fsdays.cz